Centrum Handlowe ASG znajduje się przy ulicy Nadrzecznej w Wólce Kosowskiej, gmina Lesznowola, 20 km od Centrum Warszawy, tuż przy Alei Krakowskiej stanowiącej odcinek trasy Warszawa-Kraków. Ta doskonała lokalizacja ułatwia naszym Klientom dojazd i upraszcza organizację transportu.

Budowa Centrum Handlowego ASG rozpoczęła się 20 lutego 2002 roku, a do użytku zostało oddane 25 września 2002 roku. Uroczystość otwarcia Centrum miała miejsce 16 października 2002 roku. Głównym inwestorem przedsięwzięcia jest firma ASG-PL która działa na terenie RP od wielu lat, w różnych branżach. Centrum Handlowe ASG jest nowoczesnym obiektem o powierzchni około 100.000 m2 składającym się z części wystawienniczej, części handlowej oraz ponad 300 sklepów hurtowych wraz z funkcjonalnymi magazynami, a także dużego wygodnego parkingu. Zbudowane według standardów EU, wyposażone w nowoczesne urządzenia: centralną klimatyzację, Internet, monitoring – kamery przemysłowe. Centrum posiada również kompleksowy system usług: bank, kantor, biuro księgowości i doradztwa prawnego, firma transportowa, biuro podróży, kawiarnia internetowa, specjalna sala dla gości. W Centrum można skosztować wspaniałej kuchni orientalnej – zwłaszcza dań wietnamskich i chińskich.

W 2003 ASG-PL Sp. z o.o. Wybudowała i oddała do użytkowania drugą halę, następnie w 2005r. połączyła obie hale łącznikiem. Kolejną inwestycją była budowa Hali nr. 3 znajdującej się naprzeciwko Hali 2. Mieści się tam ponad 100 pawilonów handlowych, które oferuje szeroki wybór asortymentów dla klientów detalicznych jak i hurtowych.